Tomasz Ćwiąkała
zapytaj o ofertę

Tomasz Ćwiąkała od lat pracuje przy najważniejszych wydarzeniach piłkarskich w Polsce i na świecie. Korespondent Weszło podczas mundialu w Brazylii i Euro 2016 we Francji. Skomentował setki meczów najlepszych lig europejskich dla Eleven Sports i Canal+. Szanowany przez środowisko branżowe i stawiany w czołówce dziennikarzy sportowych. Wyróżnia go niezwykle rzetelne podejście do wykonywanych zadań.

  • Dziennikarz i komentator stacji Canal+,
  • Poważany dziennikarz sportowy z wieloletnim doświadczeniem w mediach nowych i tradycyjnych, stale rosnący YouTuber,
  • Ekspert w programach typu Sekcja Piłkarska,
  • Fan piłki hiszpańskiej, włada czterema językami.

Jego kanał na YouTubie po dwóch latach działalności przekroczył 100 tysięcy subskrypcji, za co platforma przyznaje specjalną nagrodę dla twórców, tak zwany „srebrny Przycisk”. Społeczność Tomka jest niezwykle zaangażowana, w skali miesiąca powiększa się ona o średnio 2 tysiące obserwujących na samym Twitterze. Publikuje tam średnio 300 postów w miesiącu, generując zasięg na poziomie 7,2 miliona odsłon.

Od października zamieszcza również swoje treści na kanale TikTok. Są to głównie najnowsze wiadomości ze świata futbolu, komentarze i analizy okiem Tomasza. Każdy filmik gromadzi po kilkadziesiąt tysięcy oglądających. Do tej pory współpracował m.in. z takimi markami jak: Puma czy Fortuna Zakłady Bukmacherskie.