O Nas

Od 2012 roku łączymy sport z biznesem

Rozumiemy, jaką wartość dają sportowe emocje. Każdego dnia pomagamy Wam korzystać z ich mocy.

Lubisz sport? Chcesz połączyć kibiców ze swoją marką? Szukasz nowych pomysłów na rozwój biznesu? A może robisz już wiele ciekawych rzeczy, ale mało kto o nich słyszał? Rozumiemy Twoje potrzeby i wiemy jak Ci pomóc.

Na czele Arskomu stoją liderzy, którzy od lat łączą świat sportu z biznesem.

Współwłaścicielami naszej agencji są m.in. były prezes PZPN Zbigniew Boniek, były sekretarz generalny związku Maciej Sawicki, oraz  budowniczy marketingu sportowego w Polsce i anioł biznesu – Wojciech Szaniawski. Prezes, Rafał Romaniuk, to doświadczony biznesmen, przez wiele lat zarządzający największymi mediami w kraju. Profesjonalizm, doświadczenie i ekspercka wiedza to to, co dajemy wszystkim naszym klientom.

FILARY AGENCJI ARSKOM

Reprezentujemy Kanał Sportowy, Grupę Weszło, Canal+ i wiele innych redakcji, we współpracy z którymi możesz opowiedzieć kibicom swoją historię i pokazać produkt.

 

Współpraca z zasięgowymi mediami sportowymi to gwarancja zwiększenia zasięgów i dotarcia ze swoim komunikatem dokładnie tam, gdzie potrzebujesz. Zaplanujemy dla Ciebie kampanie w mediach, poczynając od klasycznych spotów lub belek sponsorskich, a na niestandardowych lokowaniach kończąc.

Media Sportowe
MEDIA
SPORTOWE
ZOBACZ WIĘCEJ

Współpraca z zasięgową postacią ze świata sportu uwiarygodni Twoją markę w oczach kibiców i pozwoli podbić social media.

 

Sportowcy, dziennikarze, eksperci. W naszym portfolio reprezentowanych postaci znajdziesz reprezentantów Polski, internetowych „mejwenów” czy gwiazdy telewizji i YouTube`a. Ich wizerunek i zasięgi to sprawdzone narzędzie do podniesienia renomy marki czy budowy zasięgów w digitalu.

Ambasadorzy i Influencerzy

AMBASADORZY
I INFLUENCERZY

ZOBACZ WIĘCEJ

Akcja CSR wzmacniająca wizerunek? Aktywacja ważnego sponsoringu? A może zależy Ci na działaniach PR? Tym wszystkim zajmie się nasz zespół Projektów Specjalnych.

Mamy doświadczenie w tworzeniu projektów dla poważnych partnerów, wokół największych imprez sportowych. Wiemy, w jaki sposób sprawić, że sponsoring będzie przynosił korzyści, a o marce będzie się dużo i dobrze mówiło. Działania niestandardowe to dla nas chleb powszedni, ale jesteśmy też liderem w klsaycznym sportowym Public Relations.

Projekty Specjalne

PROJEKTY
SPECJALNE

Chcesz zarobić na sprzedaży produktów z wizerunkiem znanych postaci, drużyn lub twórców Kanału Sportowego? Kup licencję i zacznij działać od zaraz!

Nasz zespół zajmujący się licencjami i merchandisingiem pomoże Ci we wszelkich formalnościach, wynegocjuje warunki z twórcami i dopilnuje, żeby program licencyjny przyniósł zadowolenie wszystkim stronom. To szansa, żeby Twoje produkty wzbudziły jeszcze większe zainteresowanie!

Licensing

LICENSING

NASI KLIENCI