KARIERA

Dołącz do najlepszych!

Wyślij CV na adres: rekrutacja@arskom.pl

ACCOUNT EXECUTIVE (JR/MID)

Arskom rekrutuje!
Kogo: Account Executive (Jr/Mid)
Gdzie: Warszawa
Wyślij CV na:  rekrutacja@arskom.pl

Arskom to agencja marketingu sportowego. Działamy na rynku od 10 lat, wykorzystując siłę sportowych emocji do realizacji celów naszych klientów. Swoje działania opieramy z jednej strony na szerokim portfolio, w skład którego wchodzą ambasadorzy i influencerzy czy media sportowe. Z drugiej strony mamy także duże doświadczenie mediowe i agencyjne, które wykorzystujemy do realizacji akcji specjalnych. Od niedawna rozwijamy również programy licencyjne i sponsoringi. Wracając do portfolio, to na co dzień współpracujemy m.in. z Kanałem Sportowym, Jerzym Dudkiem, Michałem Polem czy Grupą Weszło z Krzysztofem Stanowskim na czele. Pracujemy dla takich marek jak m.in.: Pyszne.pl, x-kom, Fortuna, adidas czy KFC.

Sportem interesujemy się także pozapracowo. Często zdarza się, że oglądamy wspólnie mecze Igi Świątek, a przy kawie prowadzimy zażarte dyskusje na tematy piłkarskie (mamy obie frakcje: i barcelońską, i madrycką, a nasz Londyn jest wielokolorowy 😜) czy koszykarskie (tak jest, fanów NBA też u nas nie brakuje 😉). Obecnie poszukujemy accounta, który jak prawdziwa piłkarska ósemka potrafi zabezpieczyć projekt praktycznie na całej szerokości boiska.

Opis stanowiska – zadania:
– Planowanie, pełna realizacja i raportowanie kampanii dla klientów agencji.
– Tworzenie ofert dla klientów, agencji i domów mediowych z wykorzystaniem współpracujących z nami postaci ze świata sportu i nie tylko.
– Prowadzenie komunikacji i działań promocyjnych na rzecz marek głównie w kanałach digital.
– Prowadzenie działań w ramach PR i media relations.
– Współpraca z pozostałymi osobami w strukturze agencji w realizowaniu działań dla klientów, w tym z księgowymi i prawnikami.

Wymagania – kogo szukamy:
– Minimum roczne doświadczenie w marketingu, w agencji, domu mediowym lub po stronie klienta.
– Posiadanie portfolio zrealizowanych kampanii, w tym kampanii w nowych mediach.
– Znajomość narzędzi oraz wskaźników mierzących efekty kampanii marketingowych.
– Kreatywne myślenie, dokładność i systematyczność, znakomita organizacja pracy.
– Znajomość rynku mediów i twórców sportowych.
– Dobra znajomość języka angielskiego (min. na poziomie B2).

Oferujemy:
– Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności oraz udział w firmowym systemie premiowym związanym z wynikami.
– Pracę przy ciekawych projektach w bezpośrednim kontakcie z popularnymi mediami i twórcami sportowymi.
– Realny wpływ na kształtowanie strategii segmentu akcji specjalnych, a także projektów własnych agencji.
– Możliwość pracy zdalnej w trybie hybrydowym.
– Dopłatę do pakietu medycznego lub karty Multisport.
– Nieformalny dresscode oraz pracę w otoczeniu pasjonatów i ekspertów.
– Uczestnictwo w zewnętrznych i wewnętrznych szkoleniach, rozwijających indywidualne kompetencje.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Arskom Sport Brokers Sp. z o.o., zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

INTERN

Kogo: Intern
Wyślij CV na:  rekrutacja@arskom.pl

Dla kogo oferta:
Jeśli chcesz zrealizować praktyki studenckie albo po prostu sprawdzić się w marketingu, pasjonujesz się sportem i chcesz się uczyć od najlepszych zawodników, to zapraszamy do aplikowania. Dodatkowym atutem będzie zainteresowanie nowymi mediami, jak Discord, TikTok czy Twitch. A jeśli do tego interesujesz się nowymi sportami z pogranicza rozrywki, to już na pewno się polubimy 😊

Co oferujemy:

  • Pracę z największymi markami w świecie sportu, a także mediami, twórcami czy kluczowymi postaciami polskiego sportu.
  • Możliwość pozyskania specjalistycznej wiedzy z zakresu planowania, realizowania kampanii i stosowania narzędzi marketingowych.
  • Wsparcie i mentoring liderów branży marketingu sportowego w Polsce.
  • Uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, rozwijających indywidualne kompetencje.
  • Oferta stałej współpracy dla najlepszych.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Arskom Sport Brokers sp. z o.o., zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”