ADIDAS & MATEUSZ ŚWIĘCICKI
53 tys. wyświetleń filmu o Łukaszu Fabiańskim
36 tys. wyświetleń filmu o Jakubie Moderze

Współpraca contentowa z marką sportową

Marka Adidas od wielu lat wspiera sportowców na całym świecie, dając im narzędzia umożliwiające przełamywanie własnych barier i pokonywania kolejnych szczebli sportowego życia. Adidas wspólnie z Mateuszem Święcickim zdecydowali się na stworzenie video o dwóch polskich piłkarzach.

Reportaże o topowych piłkarzach reprezentacji Polski

Pierwszy film był swego rodzaju pożegnaniem z kadrą dla Łukasza Fabiańskiego, który w materiale obszernie opowiada o wielu sytuacjach zarówno boiskowych jak i tych bardziej życiowych. Drugi film to reportaż o Jakubie Moderze. Jakub Moder jest przyszłością naszej reprezentacji. Ekspresowa droga, którą pokonał  z małej miejscowości wprost na murawy najlepszej ligi świata jest najlepszym dowodem na to, że marzenia się spełniają. Mateusz Święcicki wraz z kamerą zdecydował się odwiedzić najbliższych Jakuba Modera, którzy pomagają zrozumieć drogę jaką musiał przejść 18- krotny Reprezentant Polski.

Z ramienia agencji realizowaliśmy współpracę Mateusza Święcickiego z takimi markami jak: Superbet, T-Mobile czy Fortuna Zakłady Bukmacherskie.