BUDIMEX – HELLO ICE
450 ogłoszonych niebezpiecznych punktów w całej Polsce
200 ponad tyle szkół i przedszkoli zgłosiło chęć udziału w Dniach Bezpieczeństwa

Program CSR dla dzieci ze sportowymi akcentami

Hello ICE to program społeczno-edukacyjny skierowany do uczniów klas I-III szkół podstawowych, którego mecenasem jest firma Budimex. Projekt otrzymał patronat honorowy Ministra Infrastruktury i Ministra Edukacji Narodowej oraz rekomendację Stowarzyszenia Dobra Edukacja. 

Koordynacja projektu wraz z jego promocją w mediach i we współpracy z ambasadorami programu

Na stronie programu www.helloice.pl udostępniliśmy interaktywną mapę, na której można zaznaczyć niebezpieczne miejsce w swojej miejscowości w celu lokalizacji „czarnych punktów”. Kolejnym krokiem będzie wypracowanie rozwiązań, które pozwolą je wyeliminować. Na stronie zamieściliśmy również scenariusze lekcji o tematyce bezpieczeństwa dla nauczycieli nauczania początkowego.

Organizacja eventów we współpracy z różnymi podmiotami działającymi w zakresie bezpieczeństwa dzieci na drogach

Raz w miesiącu, w jednej ze zgłaszających się do programu szkół, organizujemy Dzień Bezpieczeństwa. Tygrys Budi – brand hero akcji – odwiedza uczniów, aby wraz ze swoimi pomocnikami (m.in. policjantami czy ratownikami) uczyć ich zasad bezpiecznego poruszania się po drodze. Dzieci otrzymują również odblaskowe karty ICE, które pozwolą zwiększyć ich widoczność na drodze i zapewnią kontakt z opiekunami. 

Poza koordynowaniem programu Hello ICE i organizacją eventów w szkołach, do zadań agencji należy również prowadzenie komunikacji w social mediach i obsługa PR.