Andrzej Twarowski
zapytaj o ofertę

Andrzej Twarowski to jeden z najbardziej cenionych komentatorów sportowych w Polsce. Z jego głosem związana jest w świadomości fanów piłki przede wszystkim angielskiej Premier League. Odpowiedzialny za rozwój Canal+ w Polsce przez ponad 20 lat, stał się największą gwiazdą stacji obok Tomasza Smokowskiego, z którym w 2017 roku był nominowany do nagrody im. Bohdana Tomaszewskiego przyznawanej najlepszym dziennikarzom sportowym.

  • Od wielu lat dziennikarz stacji Canal+,
  • Specjalizuje się w relacjonowaniu ligi angielskiej – duet stworzony z Rafałem Nahornym osiągnął status kultowego wśród fanów tej ligi w Polsce,
  • Znany z nieprzeciętnego poczucia humoru,
  • Aktywnie uprawia sport: gra w piłkę nożną w reprezentacji dziennikarzy, biega i jeździ na nartach.

Potencjał influencerski Andrzeja dobrze odzwierciedla nośność jego komunikatów. Potrafił niejednokrotnie wypromować nowy hasztag, pozostawiając go w stałym użyciu. Promując aktywność fizyczną i angażując swoich odbiorców, wraz z Tomkiem Smokowskim stworzył #rusz4litery. Niedawno wymyślił #kanałangielski, obecnie główny hasztag o lidze angielskiej, wykorzystany również przez stację Canal+. W kampaniach marketingowych niezwykle zaangażowany i kreatywny. Do tej pory współpracował między innymi z takimi markami jak: Fortuna Zakłady Bukmacherskie czy Philips.