Jerzy Dudek
zapytaj o ofertę

Piłkarskie sukcesy Jerzego Dudka sprawiły, że jego marka jest silna do dziś. Rozegrał kilkadziesiąt meczów w koszulce reprezentacji Polski i setki w najlepszych europejskich klubach. Jego transfer do Realu Madryt był przełomem w kontekście wartości Polaków na rynku piłkarskim, a interwencje podczas finału LM w 2005 roku (nazwane „Dudek Dance”) są zaliczane do kultowych w historii piłki nożnej. Gość wielu programów telewizyjnych.

  • Wieloletni reprezentant Polski w piłce nożnej, członek Klubu Wybitnego Reprezentanta Polski,
  • Uczestnik mistrzostw świata 2002 w Korei i Japonii,
  • Były piłkarz takich klubów jak Liverpool i Real Madryt,
  • Zdobywca wielu piłkarskich trofeów, przede wszystkim Ligi Mistrzów, mistrzostwa i Superpucharu Hiszpanii oraz Pucharu Anglii,
  • Pasjonat golfa.

Jerzy miał szczęście uczyć się od najlepszych w swoim zawodzie (Jose Mourinho, Rafael Benitez i inni). Dziś nabytym doświadczeniem dzieli się z menedżerami biznesu w Polsce. Podczas prelekcji opowiada o tym, jak zarządzać, inspirować i budować mistrzowski zespół, na przykładzie Realu Madryt i Liverpoolu. Ma 8 lat doświadczenia jako mówca, poprowadził ponad 50 prelekcji. Do tej pory współpracował m.in. z takimi markami jak: Citizen, Superbet czy Vastintw pierwszym roku kontraktu z marką Citizen sprzedaż zegarków wzrosła o 37%.