VASTINT
6 tematycznych wieczorów z gwiazdami
80% średnia frekwencja na live'ach
+135% wzrost liczby obserwujących profilu IG w ciągu roku

Komunikacja w social mediach i akcje specjalne promujące markę

W ramach współpracy z marką Vastint zajmowaliśmy się tworzeniem contentu oraz obsługą social media klienta. Zrealizowaliśmy również dwie kampanie skierowane do kluczowych partnerów dewelopera w zakresie incentive marketingu i content marketingu.

Kampania „Rośnij z nami”

W 2018 r. zrealizowaliśmy akcję specjalną, w której zadbaliśmy o kluczowych najemców dewelopera. Celem była promocja sprzedaży w inwestycji „Business Garden”. W ramach wysyłki kreatywnej odbiorcy otrzymali wyjątkowe ołówki, które mogą zamienić się w sadzonki roślin.

Kampania „Kolekcjonuj doświadczenia”

W latach 2020-21 zrealizowaliśmy cykl unikalnych spotkań dla kluczowych agentów nieruchomości. To 6 tematycznych wieczorów online z gwiazdami, podczas których agenci m.in. oglądali mecz Anglia – Polska z byłym bramkarzem reprezentacji Polski Jerzym Dudkiem.

Kampania pod hasłem „Kolekcjonuj doświadczenia” zachęcała agentów do wspólnego zbierania doświadczeń. W paczkach otrzymywali różnego rodzaju prezenty, które później wykorzystywali w trakcie spotkań razem ze znanymi prowadzącymi. Zaproszeni goście mogli oglądać ekskluzywne transmisje na żywo na platformie społecznościowej Vimeo.