Michał Pol
zapytaj o ofertę

Michał Pol to czołowy dziennikarz sportowy. Pracuje przy najważniejszych wydarzeniach sportowych w Polsce i na świecie. Zrelacjonował setki meczów mistrzostw Europy, mistrzostw świata czy Igrzysk Olimpijskich. Laureat Grand Press Digital, jako pierwszy dziennikarz wykorzystywał w pracy transmisje na żywo przez media społecznościowe.

  • Bloger, lider opinii, bardzo lubiany i ceniony dziennikarz sportowy z ponad 20-letnim doświadczeniem w mediach,
  • Zasięgowy Youtuber – jego kanał „Polsport” po dwóch latach działalności przekroczył 100 tysięcy subskrypcji, za co platforma przyznaje specjalną nagrodę dla twórców (tzw. „srebrny Przycisk”),
  • Współtwórca Kanału Sportowego – kanału numer jeden w kategorii sport na polskim YouTubie,
  • Autor biografii W. Kozakiewicza „Nie mówcie mi jak mam żyć!” oraz „Encyklopedii Piłki Nożnej”

Attache prasowy polskich paraolimpijczyków, z którymi był na igrzyskach w Rio w 2016 roku, Pjongczangu w 2018, Tokio w 2021 i w Pekinie w 2022 roku. Przyjaciel reprezentacji Polski w AMP Futbolu – towarzyszył jej na mistrzostwach świata w listopadzie 2018 i zwycięskim AMP Futbol Cup 2019. W kampaniach reklamowych wykazuje się kreatywnością i umiejętnie angażuje odbiorców. Jego posty z lokowaniem marki osiągają średnie zasięgi na poziomie 80 tysięcy. Publikuje średnio 25 postów dziennie na Twitterze.

Do tej pory współpracował między innymi z takimi markami jak: Crunchips, x-kom, InPostSamsung i Warka.