European Search Awards 2021. E-book „YouTube #GameChanger sportu” z nominacją!

Organizator EuropeanSearchAwardsogłosił listę tegorocznych finalistów, a wśród nich znalazła się agencja marketingu sportowego Arskom Sport Brokers! Wraz z agencją digital marketingu – Harbingers – zostaliśmy nominowani w kategorii Best Use of Social Media in a Search Campaign za publikację e-booka „YouTube – #GameChanger sportu. Success Story Kanału Sportowego… i nie tylko!.

 

DLACZEGO PRZYGOTOWALIŚMY E-BOOK O KANALE SPORTOWYM?

Pandemia COVID-19 spowodowała wstrzymanie rozgrywek sportowych i przełożenie najważniejszych imprez. Agencje Arskom Sport Brokers wraz z Harbingers wykorzystały ten czas nastworzenie e-booka pokazującego, jaką ewolucję przeszły branże marketingu i mediów sportowych od momentu, gdy przeniosły swoje działania do social mediów. E-book jest podróżą przez kolejne dekady zmieniającego się sposobu konsumowania informacji, szczególnie tych sportowych. Ostatnim przystankiem tej drogi jest serwis YouTube, który stał się idealną przestrzenia dla twórców, dającą tak pożądaną obecnie możliwość współtworzenia treści przez internautów. Eksperci siłę tego medium przedstawili na przykładzie case’u Kanału Sportowego, który zyskuje coraz większą popularność.

Jesteśmy dumni, że nasz wysiłek został doceniony na arenie międzynarodowej! European Search Award to prestiżowy konkurs, w którym już od dziesięciu lat organizacja We are search docenia kreatywne działania między innymi z zakresu SEO, content marketingu czy sztucznej inteligencji. Jurorami są doświadczeni eksperci z całej Europy, którzy szczegółowo analizują każdy aspekt wyróżnionej kampanii. Nominacja jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i motywacją do dalszej wytężonej pracy. Chcemy wciąż podnosić swoje kompetencje, aby móc zaoferować współpracującym z nami markom wszystko, co najlepsze.

Zwycięzców poznamy już 27 maja 2021.

 

E-BOOK O YOUTUBIE DO POBRANIA

Darmowy e-book jest dostępny do pobrania na stronie https://gamechanger.sportu.yt. Jeśli chcesz podzielić się opinią na jego temat, zrób to, pamiętając o hashtagu #GameChangerSportu!

Autorem tekstu jest ABSTEAM